قیمت انواع میوه در میادین/ پسته تازه کیلویی ۱۶ تا ۲۰ هزار تومان

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

رئیس اتحادیه میوه و سبزی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با اشاره به قیمت پسته تازه در بازار گفت: پسته اکبری دامغان کیلویی بیست هزار تومان و پسته اکبری رفسنجان کیلویی شانزده هزار تومان قیمت دارد.

حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با اشاره به طرح جمع‌آوری دلال‌ها از میادین میوه و سبزی گفت: آثار جمع‌آوری دلالان اول پاییز مشهورتر می‌شود.

وی در ادامه افزود: قیمت برخی از میوه‌ها و صیفی‌جات نسبت به چندسال پیش همچنان ثابت مانده و تغییری نکرده است.

مهاجران با اشاره به اینکه قیمت میوه و سبزی تفاوت چشمگیری نسبت به قبل نداشته قیمت سبزی خوردن را کیلویی دو هزار تومان و سبزی‌ پلو، آش و قرمه را کیلیویی ۱۵۰۰ تومان ذکر کرد.

وی همچنین گفت: هندوانه کیلویی ۲۰۰ تا ۶۰۰ تومان، خربزه کیلویی ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ و طالبی کیلویی ۴۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است.

مهاجران در ادامه با تاکید بر اینکه فصل میوه‌های تابستانه رو به اتمام است افزود: هم‌اکنون سیب از کیلویی ۴۵۰۰ تومان به پایین و انگور کندری کیلویی ۳۰۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان همچنین هلو از کیلویی ۳۰۰۰ تا ۶۵۰۰ تومان و شبرنگ از ۲۵۰۰ تا ۵۵۰۰ قیمت دارد.

مهاجران گفت: پیاز نیز از کیلویی ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان و سیب‌زمینی نیز ۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ قیمت دارد.

وی ادامه داد: انار، نارنگی لیمو شیرین و پرتقال نیز از کیلویی ۴۰۰۰ تومان به پاین قیمت دارد.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با اشاره به افزایش قیمت خیار گفت: به لحاظ اینکه تولیدات کرج و نهاوند به تهران نیامد خیار دماوند و گلخانه‌ای قیمت بالایی را تجربه کرد و قیمت آن از ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان است.

مهاجران افزود: گوجه کیلویی ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان، موز ۳۸۰۰ تا ۴۲۰۰ تومان، انبه ۵۵۰۰ تا ۷۵۰۰، کاهوپیچ ۳۵۰۰ تومان و کاهو رسمی ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ تومان قیمت‌ دارد.

وی در پایان به قیمت پسته تازه نیز در بازار اشاره کرد و گفت: پسته اکبری دامغان کیلویی بیست هزار تومان و پسته اکبری رفسنجان کیلویی شانزده هزار تومان قیمت دارد.

انتهای پیام/

— .

باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ