معاون سیاسی سپاه: دشمن با فشار اقتصادی می​خواهد مردم را وادار به اردوکشی خیابانی همچون فتنه ۸۸ کنند و نتیجه مدنظر خود را در انتخابات ۹۲ بدست آورد

علی اشرف نوری در گردهمایی سیاسی کارکنان مدیریت شهرک شهیدمحلاتی، با بیان اینکه “غربی‌ها در طول ۳۳ سال انقلاب اسلامی همواره ایران را تحریم کرده‌اند و جمهوری اسلامی ایران هم این تحریم‌ها را به یک فرصت طلایی تبدیل کرده است”، به دستاوردهای کشور در زمینه‌های علمی بویژه پیشرفت در حوزه‌های هوافضا، هسته‌یی، ژنتیک و نانو اشاره کرد و گفت: تحریم‌های کنونی آخرین تیر در ترکش دشمنان انقلاب اسلامی است. به برکت ایستادگی و استقامت وصف‌ناشدنی ملت ایران، تمامی تلاش‌های بیگانگان به شکست انجامید.
گزیده سخنان معاون سیاسی سپاه در ادامه می آید:
• تنها امید دشمنان به تحریم‌های به اصطلاح فلج‌کننده‌ای است که آقای اوباما ـ رئیس‌جمهور آمریکا ـ رسماً آنرا اعلام کرد تا شاید بتوانند با فشار اقتصادی و از بین بردن آستانه تحمل مردم، آنها را وادار به اردوکشی خیابانی همچون فتنه ۸۸ کنند و از درون این اتفاق، نتیجه مدنظر خود را در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ بدست آورند.
• جریان‌های سیاسی داخل کشور باید مراقب باشند به گونه‌ای عمل نکنند که دشمن را در تحقق خواسته خود امیدوار کنند؛ اگر برخی جریانات سیاسی همچون اصحاب فتنه بار دیگر بخواهند آزمون خود را تکرار کنند، ملت هوشیار، آگاه، ولایتمدار و با بصیرت ایران، پاسخ‌های کوبنده خود را در عرصه‌های مختلف از جمله در انتخابات ۹۲ به آنان خواهند داد.
• ابعاد جنگ نرم دشمن در حوزه‌های فکری و فرهنگی، سیاسی و اقتصادی، حرکات و برنامه‌ریزی‌ در راستای یک جنگ تمام عیار نرم است از مسئولان کشور می خواهم تا با وحدت و همدلی و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و کار و تلاش شبانه‌روزی، دشمنان ملت ایران را در این توطئه همه‌جانبه شکست دهند.
• آمریکا در مقابله با جمهوری اسلامی ایران، «فشار از بیرون و فروپاشی از درون» است. بنابراین تهدیدات نظامی در راستای بخش اول این راهبرد یعنی «فشار از بیرون» و سناریونویسی برای انتخابات‌های مختلف از جمله انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ و تکیه بر تحریم‌ها در راستای بخش دوم راهبرد غرب یعنی «فروپاشی از درون» ارزیابی می‌شود.
• ملت ایران با شناخت دقیق اهداف دشمنان و طراحی‌های گوناگون آنها، همواره پیروز اصلی صحنه‌های نبرد بوده‌اند و امروز به الگویی کامل و اسوه حسنه برای ملت‌های جهان بویژه بیداری اسلامی در منطقه تبدیل شده است.
/۲۹۲۹۵
 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ