پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در پردیس بین‌الملل ارس دانشگاه تبریز

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در پردیس بین‌الملل ارس دانشگاه تبریز

رئیس پردیس بین ‌المللی ارس دانشگاه تبریز از پذیرش دانشجو در ۳۷ رشته گرایش کارشناسی ارشد این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، داود مختاری، رئیس پردیس بین ‌المللی ارس دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز به پشتوانه بیش از ۶۵ سال پیشینه موثر دانشگاه تبریز در زمینه آموزش و پژوهش و بر اساس مجوزهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین داوطلبان داخلی و خارجی و از طریق آزمون کتبی، مصاحبه علمی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجوی کارشناسی ارشد می‌پذیرد.

وی درباره شرایط عمومی پذیرش دانشجو در این مقطع گفت: دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ مقررات نظام وظیفه و ارائه نمره قابل قبول از آزمون‌های معتبر زبان از جمله شرایط اولیه پذیرش در پردیس بین ‌المللی ارس است.

مختاری در پایان با بیان اینکه محتوای برنامه‌های پردیس بین المللی ارس مطابق با برنامه و نظام آموزشی دانشگاه تبریز بوده و تعداد واحد مورد نیاز برای فراغت از تحصیل، طول مدت تحصیل و اخذ مدرک طبق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، تصریح کرد: درباره پذیرش داوطلبان شاهد و ایثارگر نیز مطابق با آئین نامه‌های موجود عمل خواهد شد.

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد

 

پردیس بین‌الملل ارس

 

دانشگاه تبریز


پورتال اخبار دانشگاهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *