امروز ، همایش بین المللی بیمه و توسعه

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

بینا:بیستمین همایش ملی و ششمین سمینار بین المللی بیمه و توسعه با موضوع نظارت مطلوب بر صنعت بیمه و فعالیت های بیمه گری، امروز به مناسبت ۱۳ آذرروز بیمه برگزار می‌شود.

به گزارش بیمه مرکزی ؛ تجارب و الگوهای موفق در نظارت بر صنعت بیمه، مدل های نظارت مالی در صنعت بیمه ، مدل های نظارت فنی در صنعت بیمه، مدل های احراز صلاحیت سهامداران و مدیران شرکت های بیمه،مطالعه تطبیقی الگوهای نظارت در ایران و جهان ، بررسی نظام نظارت در کشورهای گوناگون با تاکید بر کشورهای پیشرو و نقد الگو و آیین نامه نظارت مالی در ایران از محورهای این همایش است.

نقد الگو و آیین نامه های نظارت فنی در ایران، بررسی و ارائه نظام نظارت مطلوب در ایران، بررسی نقاط قوت و ضعف و تجارب نظام نظارت تعرفه ای در ایران، جایگاه حقوقی و قانونی نهاد ناظر برصنعت بیمه در ایران و کشورهای گوناگون، اصول و استانداردهای بین المللی نوین در صنعت بیمه نیز در این همایش مورد توجه خواهد بود.

پولشویی در صنعت بیمه و راهکارهای مقابله با آن، جایگاه قانونی و فنی بیمه های اتکایی اجباری در ایران و جهان، نقش نظارت داخلی داخل شرکتی در نظارت مطلوب بر صنعت بیمه ،بررسی ابعاد گوناگون و محدوده نظارت و کنترل مقام ناظر در صنعت بیمه،نظام نظارت مناسب بر شبکه فروش بیمه، از دیگر محورهای پیشنهادی همایش ملی و بین المللی بیمه و توسعه است.

این همایش در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می گردد.


شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *