باره‌سی میهمان احتمالی داربی تهران

۳۰م دیماه ،

فرانکو باره‌سی مدافعان سرشناس تیم ملی ایتالیا در سال‌های قبل برای تماشای داربی به احتمال فراوان به ایران خواهد آمد و میهمان باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در سفری که به منظور مذاکره با باشگاه آ.ث.میلان به ایتالیا داشت، از فرانکو باره‌سی مدافع سرشناس تیم ملی ایتالیا و باشگاه آ.ث.میلان در سال‌های قبل دعوت به عمل آورد تا ضمن تماشای داربی برگشت پایتخت، از امکانات باشگاه پرسپولیس نیز دیدن کرده و سفری چند روزه به ایران داشته باشد.

فرانکو باره‌سی نیز که به هنگام تشریح فعالیتهای باشگاه پرسپولیس از سوی محمد رویانیان برای آدریانو گالیانی قائم مقام باشگاه میلان، تصاویری از داربی پرسپولیس و استقلال در سال‌های اخیر را دیده بود، در همان مقطع برای تماشای این بازی از نزدیک و سفر به ایران پاسخ مثبت داده بود.

بر اساس پیگیری‌های انجام شده طی دو روز اخیر، باره‌سی آمادگی خود را برای سفر به ایران و تماشای داربی پایتخت اعلام داشته و اقدامات لازم برای مهیا شدن این سفر از سوی باشگاه پرسپولیس انجام شده است. باره‌سی در صورتی که مشکلی پیش نیاید و بلیت و ویزایش صادر شود، راهی ایران خواهد شد و میهمان باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

فرانکو باره‌سی که مدیر کانون پیشکسوتان باشگاه آ.ث.میلان است، علاوه بر تماشای داربی پایتخت، مذاکراتی نیز با محمد رویانیان خواهد داشت تا بعضی از مواردی که قرار بود در پی تعامل دو باشگاه پرسپولیس و آ.ث.میلان اجرایی شود، در این مذاکرات پیگیری شود.

به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تا این لحظه هنوز سفر باره‌سی قطعی نشده و پیگیری‌های لازم برای تهیه ویزا، بلیت و برنامه‌ریزی‌های لازم در حال انجام است اما احتمالا قطعی شدن این سفر با توجه به اقدامات انجام شده بسیار است.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *