بنزما، بازی با چلسی را برای رئال در آورد / ویارئال، بایرن مونیخ را هم ناکام گذاشت

دو تیم اسپانیایی رئال مادرید و ویارئال پیروز روز دوم مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفتند.

بنزما، بازی با چلسی را برای رئال در آورد / ویارئال، بایرن مونیخ را هم ناکام گذاشت

به گزارش ممتاز نیوز، بعد از برد لیورپول و منچسترسیتی دو تیم انگلیسی، روز دوم یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با برد دو تیم اسپانیایی رئال مادرید و ویارئال همراه بود.

بنزما یک تنه، چلسی را در هم شکست

  • رئال‌مادرید با درخشش کریم بنزما موفق شد به بردی ارزشمند در دیدار رفت مقابل چلسی در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد.
  • زیر بارش شدید باران بازی آغاز شد و رئالی‌ها میزبان‌شان را غافلگیر کردند. بعد از این که وینیسیوس موقعیت خوبی را به تیر دروازه مندی زد، دقیقه ۲۱ گلسازی کرد و بنزما با ضربه سر گل نخست را به زیبایی به ثمر رساند. دقیقه ۲۴ نوبت مودریچ رسید که توپ را هنرمندانه برای بنزما ارسال کند و مهاجم کهنه‌کار رئال دومین گل خودش و تیمش را بزند. چلسی دقیقه ۴۰ با ارسال جورجینیو و ضربه سر هاورتس یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا در نیمه دوم امیدوارتر باشد.
  • با این حال بنزما دست از سر چلسی برنمی‌داشت و گل سوم را هم دقیقه ۴۶ روی اشتباه مندی به ثمر رساند. حملات چلسی در نیمه دوم و موقعیت‌های پرشماری که داشتند هیچ ثمری نداشت تا باخت تلخی برای قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا رقم بخورد.

بایرن از پس ویارئال برنیامد

  • بایرنی‌ها در دیدار رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل ویارئال با یک گل شکست خوردند.
  • نیمه نخست آشفتگی خط دفاعی بایرن کار دست این تیم داد. دقیقه ۸ دانجوما گل نخست را برای میزبان داد. بایرنی‌ها خوش‌شانس بودند که گل دقیقه ۴۱ کوکلن اختلاف را بیشتر نکرد و VAR حرکت قبل از این گل را آفساید تشخیص داد.
  • نیمه دوم بایرن با وجود این که فرصت‌های زیادی داشت نتوانست از شکست فرار کند و ویارئال مقابل بهترین خط حمله این فصل لیگ قهرمانان سربلند بود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *