تمدن خبرداد: واگذاری اولین فاز مسکن ویژه تهرانسر از مهر ماه

۱۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

http://www.bananews.ir/استاندار تهران از احداث ۲۵۶۰ واحد مسکن ویژه در پایگاه اینترنتی تهرانسر خبرداد و گفت: واگذاری واحدهای این پایگاه اینترنتی از مهرماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش مرتضی تمدن در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به آخرین خبرهای مسکن ویژه برای شهروندان پایتخت اظهار کرد: عملیات احداث ۲۵۶۰ واحد از مسکن ویژه در در منطقه تهرانسر آغاز شده و این واحد‌ها به ترتیب از مهر ماه امسال به متقاضیان واگذار می‌شود.

وی افزود: مطالعات پایگاه اینترنتی‌های کیان‌شهر، حکیمیه تهرانپارس، وردآورد و پونک نیز در دست انجام است و در برنامه احداث مسکن ویژه قرار دارد.

استاندار تهران با بیان اینکه واگذای مسکن ویژه از مهر امسال آغاز می‌شود، در باره قیمت تمام شده این واحدها برای متقاضیان گفت: هر واحد ۱۰۵ متری حدود ۲۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده که ۱۳۰ مییلیون تومان آن در ۳ قسط و زمان تحویل از متقاضیان اخذ می‌شود و ۱۲۰میلیون تومان باقی مانده نیز طی ۱۲ سال و با اقساط یک میلیون تومان در ماه تعیین شده است.

به گفته وی، تاکنون پیش‌بینی‌ مشخصی از تعداد واحدهای احداثی در قالب این طرح اعلام نشده و پس از تکمیل پایگاه اینترنتی تهرانسر و واگذاری واحدهای آن هدفگذاری در پایگاه اینترنتیهای دیگر انجام خواهد شد که البته ادامه احداث این واحدها منوط به تقاضای اشخاص خواهد بود.

تمدن در باره آخرین وضعیت واگذاری واحدهای مسکن مهر استان تهران نیزخاطرنشان کرد: تعهد استان تهران برای احداث واحدهای مسکن مهر حدود ۴۰۳ هزار واحد بود که از این تعداد تاکنون ۱۵۶ هزار واحد به متقاضیان تحویل شده و ۱۴۵ هزار واحد دیگر نیز تا پایان شهریورماه امسال واگذار خواهد شد.

 

اتمام واگذاری واحدهای مسکن مهر نیمه اول سال ۹۳

استاندار تهران ادامه داد:مابقی تعهدات استان در احداث و واگذاری مسکن مهر به متقاضیان تا پایان سال جاری و نیمه اول سال ۹۳ واگذار می‌شود.

مسکن مهر در دولت بعدی نیز ادامه داشته و تعهدی برزمین نخواهد ماند

به گفته وی، روند احداث پروژه بزرگ مسکن مهر در دولت بعدی نیز ادامه داشته و تعهدی برزمین نخواهد ماند چراکه تنها راه خانه‌دار کردن مردم به ویژه زوجهای جوان ، مسکن مهر است.

تمدن تصریح کرد: در بعضی از پایگاه اینترنتیهای مسکن مهر استان از جمله شهر تازه پردیس تقاضا بیش از ظرفیت است و متقاضیان به پایگاه اینترنتیهای دیگری ارجاع داده می شوند.

– ، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ