سیاست منطقه‌ای جمهوری اسلامی به اهداف خود نزدیک شده است

۰۷م آذر ،

فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش:

رهبر معظم انقلاب فرمودند: در مقایسه سیاست خاورمیانه‌ای غربی‌ها و سیاست خاورمیانه‌ای جمهوری اسلامی به وضوح ملاحظه می‌شود که سیاست منطقه‌ای جمهوری اسلامی به اهداف خود نزدیک شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری،   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز(سه‌شنبه) در دیدار فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به اهداف بلند جمهوری اسلامی ایران و موفقیت‌های پی در پی نظام اسلامی در دستیابی به این اهداف خاطرنشان کردند: نگاه به اوضاع منطقه و جهان به خوبی دست برتر جمهوری اسلامی را در این تحولات نشان می‌دهد.

ایشان با تأکید بر اینکه یکی از دلایل جنجال‌های صورت گرفته علیه جمهوری اسلامی توفیقات کسب شده است، افزودند: در مقایسه  سیاست خاورمیانه‌ای غربی‌ها و سیاست خاورمیانه‌ای جمهوری اسلامی به وضوح ملاحظه می‌شود که سیاست منطقه‌ای جمهوری اسلامی به اهداف خود نزدیک شده است.

فرمانده کل قوا، توانایی جمهوری اسلامی برای دستیابی به اهداف را بسیار دانستند و تأکید کردند: پیشرفت و عبور از موانع در سایه توفیق خداوند متعال، همت، ‌نشاط و انگیزه دست‌یافتنی خواهد بود.

رهبر انقلاب در این دیدار که به مناسبت هفتم آذر سالروز نیروی دریایی ارتش برگزار شد، سواحل گسترده جمهوری اسلامی و بویژه ساحل دریای عمان و عقبه آن در منطقه مُکران را ثروت عظیم ملی توصیف کردند و افزودند: اگر دولت و سایر مسئولان با نگاه راهبردی به مناطق دریایی، به کمک بیایند، این منطقه عظیم و مهم می‌تواند توانایی‌های بسیاری را برای جمهوری اسلامی بوجود آورد.

پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در ارتباط با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گزارشی از برنامه‌های فعلی و آتی این نیرو در زمینه ‌شناورهای سطحی، زیرسطحی، نیروی انسانی و حضور در آب‌های بین‌المللی بیان کرد.


sadkhabar.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *