مدیریت ترافیک در ورودی و خروجی‌های تهران

 

مدیریت ترافیک در ورودی و خروجی‌های تهران

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه در ایام نوروز هم این مرکز به صورت ۲۴ ساعته فعال خواهد بود، گفت: در این ایام به ویژه ورودی و خروجی‌های شهر به وسیله دوربین‌های نظات تصویری تحت نظارت و کنترل قرار خواهند داشت تا در صورت بروز هرگونه اتفاق به سرعت نسبت به اعزام نیروهای امدادی و پلیس اقدام شود.

 

به نقل از ایسنا، همایون فتاحی اظهار کرد: مرکز کنترل ترافیک به صورت ۲۴ ساعته در ایام نوروز فعال خواهد بود، اما با توجه به کاهش ترافیک تهران در این ایام، پرسنل این مرکز به صورت شیفتی حضور خواهند یافت.

وی تصریح کرد: تمامی ورودی و خروجی‌های شهر تهران توسط دوربین‌های نظارت تصویری تحت نظارت و مدیریت قرار دارد و در صورت بروز هر گونه اتفاق در این ایام به سرعت نسبت به اعزام نیروهای امدادی و پلیس اقدام خواهد شد.

فتاحی تاکید کرد: سیستم نظارت تصویری علاوه بر نقاط مختلف شهر، در اطراف شهر تهران نیز ایجاد شده است و به طور کامل می‌توانیم بر وضعیت ترافیک، ترددها و حوادث پایتخت نظارت داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: تمامی ورودی و خروجی‌های تهران به سیستم تردد شمار مجهز شده‌اند و به طور دقیق مشخص خواهد شد که در این ایام چه تعداد خودرو به تهران وارد و یا از آن خارج شده‌اند.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ