گوشی با Qwerty را ترجیح می دهید یا صفحه کلید لمسی؟

هر زمان که در مورد یک گوشی با صفحه کلید QWERTY می شنویم، هیجان زده خواهیم شد. دلیلش هم این است که با توجه به چند مدل از صفحه کلیدهای QWERTY حال حاضر، تعدادی از آن ها گوشی های ردیف بالایی هستند. نوکیا می خواهد بداند آیا این همان چیزی است که کاربران به دنبال آن هستند؟ برای همین این شرکت مخابراتی بررسی هایی انجام داده است.

عکس

نتایج جالب هستند. بر خلاف انتظار ما و با توجه به طراحی ضعیف بسیاری از تولید کنندگان، اکثر کاربران صفحه کلیدهای QWERTY را ترجیح می دهند. در سرتاسر جهان، تقریباً از ۱/۲ صفحه کلیدهای QWERTY پشتیبانی می شود و دستگاه های دارای صفحه کلید لمسی، حدود ۳۵ درصد از آرا را به خود اختصاص داده اند و بقیه آرا سهم فرامین صوتی است.

داده همچنان اختلاف میان کشورهای خاص را نشان می دهد. برای مثال، در ایالات متحده، ۳۳ درصد صفحه کلیدهای سخت افزاری QWERTY، ۴۷ درصد صفحه کلیدهای لمسی و بقیه فرامین صوتی را ترجیح می دهند. این تغییرات ممکن است نتیجه ی محبوبیت گوشی های آیفون در این کشور باشد.

شما کدام صفحه کلید را ترجیح می دهید؟ آیا صفحه کلیدهای گذشته را دوست دارید یا صفحه کلیدهای لمسی امروزی را ترجیح می دهید؟

طبقه بندی: اخبار آی تی, معرفی گوشی   |   تعداد بازدید: ۱۰۰ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مرداد
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , اخبار آی تی, صفحه کلیدهای لمسی, معرفی گوشی, نوکیا, گوشی با صفحه کلید QWERTY, گوشی با صفحه کلیدهای سخت افزاری QWERTY، ۴۷


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ