دعوت سلامت نیوز از جامعه پزشکی برای حضور پرشور در انتخابات

۰۳م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است
ممتاز نیوز :بالاخره انتظار جامعه پزشکی به سر آمد و از ساعت ۸ صبح جمعه در سراسر کشور به طورهمزمان همه اعضای خانواده پزشکی میتوانند با حضور پرشور در پای صندوقهای رای ، برگ زرین دیگری را ورق زده و در تعیین سرنوشت این بزرگترین سازمان صنفی کشور تاثیر گذار باشند.

به گزارش ممتاز نیوز  اکنون انتخابات نظام پزشکی برای دوره‌ای دیگر در راه است و این انتخابات حمایت یکپارچه‌ی جامعه‌ی پزشکی را میطلبد و باید امیدوار بود که با حضور جامعه پزشکی در روز انتخابات علاوه بر رفع
مشکلات جامعه پزشکی ،گره از کار بعضی معضلات سیستم درمان هم با کمک مسئولین
دلسوز وزارت بهداشت باز شود.

نظام پزشکی تنها سازمان صنفی قانونی جامعه‌ی پزشکی ،متکی به به گستردگی پایگاه اجتماعی پزشکان است  و به‌عنوان یک سازمان نظام صنفی باید حلقه‌ای واسط میان جامعه‌ی پزشکی و دولت باشد و از این طریق نقش موثری در سازماندهی نظام سلامت داشته باشد.

 تنها شرکت گسترده و یکپارچه‌ی همه‌ی گروه‌های پزشکی عضو سازمان در انتخابات پیش رو و انتخاب نمایندگانی مستقل، صنفی و دلسوزِ حقوق و منافع جامعه‌ی پزشکی می‌تواند سازمان نظام پزشکی را متعالی تر کند .

جامعه پزشکی علاوه بر نجات جان بیمار از مرگ، برطرف کردن درد و رنج بیماری ، در جهت ارتقای سلامت جامعه  نقش موثری دارد که قابل ارزشگذاری با معیارهای مادی نیست.

منبع: ممتاز نیوز
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ